Nowy bohater na świeżym materiale z Death Stranding prosto z Tokyo Game Show

Death Stranding e1474286302928

Death Stranding pojawiło się podczas targów Tokyo Game Show, choć nadal nie wiemy jak gra będzie wyglądać w ruchu. Hideo Kojima tym razem pokusił się o zapoznanie graczy z jedną z postaci, w którą wcieli się sam Troy Baker.

Wideo przedstawia bohatera, którego autor nazwał The Man in the Golden Mask. Materiał nie należy do najdłuższych, ale zdradza informację, że będzie to jeden z naszych przeciwników podczas gry.

Złota maska antagonisty pozwala mu przywoływać potwory, z którymi prawdopodobnie będzie się musiał zmierzyć gracz. Poza tym krótkim materiałem i grafikami, nie dostaliśmy nic konkretnego od Kojima Productions. Projekty przedstawiające nową postać, wykonał sam Yoji Shinkawa.

Najnowsza produkcja Hideo Kojimy to wciąż wielka niewiadoma i ciężko stwierdzić, czym tym razem zaskoczy nas Japończyk. Nie wiemy również na jakim etapie prac jest Kojima Productions, więc w tej chwili ciężko określić, kiedy gra zostanie wydana.

Death Stranding zostało zapowiedziane na PlayStation 4, ale chociażby przybliżona data premiery gry, wciąż jest nieznana.


Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=3iF9LgQ3e7Y