Nowy Battlefield ma zawierać 10 map na start, elitarne klasy i wiele więcej

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 2 min.
Bf

Kolejna część Battlefield, szerzej znana jako Battlefield 5 lub Battlefield 2018, nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana. Jednak dzięki wszelkim plotkom i wyciekom, udało nam się dowiedzieć nieco więcej o kolejnej części kultowej już serii gier FPS od DICE. Więcej informacji o rzekomej zapowiedzi znajdziecie tutaj.

Nowe szczegóły dotyczące gry pojawiły się za pośrednictwem YouTubera o pseudonimie Drakesden. Zgodnie z jego wideo, Battlefield 5 ma zawierać na start aż 7 frakcji i 10 map. Wszystkie 7 frakcji to: Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Siły Wolnej Francji, Trzecia Rzesza, Królestwo Włoch, ZSRR i Cesarska Japonia.

Battlefield 5 ma działać na tym samym silniku co Battlefield 1 czy Star Wars: Battlefront II. Mówiąc o gameplayu, w grze ma nie mieć miejsca losowe odchylenie pocisków. Studio ma również zamiar zaimplementować załączniki do broni. Elementami powracającymi z poprzednich części Battlefield są elitarne klasy i behemoty.

Po premierze gra ma otrzymać wiele dodatkowych treści. DLC zostanie sprzedane za pośrednictwem Battlefield Premium, a mikropłatności mają dotyczyć tylko kosmetycznych przedmiotów (więcej o mikrotransakcjach w nowym Battlefieldzie znajdziecie tutaj). Na tę chwilę nie są planowane żadne loot boxy, które miałyby pojawić się w grze.

Battlefield 5 nie został jeszcze oficjalnie zapowiedziany, więc wszystkie informacje należy przyjąć z przymrużeniem oka.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów