Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Nowe funkcje usługi Xbox Live

Podczas zakończonej własnie konferencji Xbox E3 na targach Electronic Entertainement Expo (E3) w Los Angeles, Microsoft przedstawił nową rodzinę urządzeń pod marką Xbox One, jak również liczne funkcje usługi sieciowej Xbox Live oraz najszerszy katalog tytułów premierowych w dotychczasowej historii marki. Przedstawiono również plany dotyczące wprowadzenia usług Xbox Live na wszystkich typach urządzeń i sieci w tym na PC, konsolach, urządzeniach rzeczywistości wirtualnej oraz mobilnych, w celu stworzenia uniwersalnego systemu do gier.

Program Xbox Play Anywhere umożliwi dodatkowo jednorazowy zakup i korzystanie z gier w systemie Windows 10 i na konsolach Xbox One, ze współdzielonymi postępami, zapisami rozgrywki i osiągnięciami. Każdy nowy tytuł pochodzący z Microsoft Studios zapowiedziany podczas E3 2016 będzie wspierał funkcję Xbox Play Anywhere, a katalog gier będzie stale rozszerzany.

 

Nowe funkcje usługi Xbox Live.

  • Kluby Xbox Live: Zupełnie nowy sposób komunikacji pomiędzy graczami umożliwią prywatne społeczności kojarzące użytkowników o podobnych stylach gry, zainteresowaniach i wartościach.
  • Arena Xbox Live: Nowa platforma turniejowa do gier online zaprojektowana dla każdego gracza – od początkującego, po zawodowca – otworzy świat rywalizacji elektronicznej na Xbox One i Windows 10.
  • Cross-play: Gracze Xbox One mogą teraz grać w wybrane tytuły z użytkownikami komputerów PC na systemie Windows 10.
  • Ustawienia językowe i regionalne konsoli Xbox: W odpowiedzi na prośby fanów, Microsoft umożliwi dowolne wybieranie ustawień językowych i regionalnych konsoli Xbox One, niezależnie od miejsca przebywania użytkownika.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement