Asphalt 9 Legends ze wsparciem dla Xbox Live

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Asphalt 9 Legends
Asphalt 9 Legends

Asphalt 9 Legends będzie jedną z pierwszych gier mobilnych, które otrzymają wsparcie dla Xbox Live. Wszystko za sprawą współpracy między Gameloft i Microsoftem, a kolejne gry to Asphalt 8 i Dragon Mania Legends.

Pierwszą, a zarazem najważniejszą funkcją jest wsparcie dla osiągnięć, na dalszym planie jest możliwość sprawdzania aktywności znajomych i porównywania wyników. Gameloft jest zaintrygowany nowymi możliwościami i z chęcią doda je w większości swoich mobilnych produkcji.

Jesteśmy zaintrygowani nową możliwością współpracy z Microsoftem. Dodanie wsparcia dla Xbox Live w naszych najważniejszych grach to obecnie nasz priorytet. Mamy nadzieję, że dzięki temu rynek gier tylko zyska bez względu na to na jakiej platformie gramy.

Aktualizacje dla gier wprowadzające wsparcie dla Xbox Live pojawią się jeszcze w tym roku, choć nie podano dokładnych dat. Warto jednak przy każdej aktualizacji gry Gameloftu zajrzeć do listy zmian, być może tam pojawi się wzmianka o wsparciu.

Źródło: https://www.phonearena.com/news/Asphalt-9-Legends-Gameloft-games-Xbox-Live-support_id115815?fbclid=IwAR345UmLWFD_odrCVk7cJEEv3lii-aLAk4QI-TS7rbu7b-M1bp5mQW2Hs_w

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów