Halo Wars: Definitive Edition – gra dostępna jest od dziś jako oddzielna produkcja

Gra kosztuje 74,99 zł i działa w programie Xbox Play Anywhere

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę

Od dziś istnieje możliwość zakupienia oddzielne odświeżonej strategii Halo Wars: Definitive Edition. Wcześniej gra była dostępna jedynie w zestawie z najnowszą częścią Halo Wars 2: Ultimate Edition (recenzja).

Wydanie z ulepszoną grafiką, nowymi osiągnięciami oraz wszystkimi DLC jakie zostały stworzone do oryginalnej wersji, zostało wycenione w cyfrowym sklepie Microsoftu na 74,99 zł. Produkcja obsługuje Xbox Play Anywhere, co oznacza to, że raz kupioną grę można uruchomić zarówno na konsoli Xbox One jak i komputerze z systemem operacyjnym Windows 10. Ułatwione jest również przerzucanie zapisów rozgrywki między platformami. Grać będzie można praktycznie wszędzie i to za darmo.

Fabuła Halo Wars: Definitive Edition toczy się w roku 2531, czyli przed wydarzeniami z gry Halo: Combat Evolved. Historia zaczyna się od momentu, gdy pod komendą kapitana Cuttera i statku Spirit of Fire, UNSC odkrywa tajemniczy artefakt Prekursorów, w wyniku czego dochodzi do pierwszych starć ze Sprzymierzonymi i upadku planety Harvest.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów