Nowe anime Dragon Ball już w lipcu!

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 2 min.
Dragonball Heroes

Anime Dragon Ball Super skończyło się kilka miesięcy temu na 131 odcinkach. Kolejnym dużym tworem z tego uniwersum od studia Toei jest dwudziesty film kinowy, który swoją premierę będzie miał w grudniu tego roku. Więcej informacji o nowej kinówce możecie znaleźć tutaj.

Jak się okazało, fani serii nie będą musieli czekać do ostatniego miesiąca roku na powrót animowanego Dragon Balla. W najnowszym wydaniu V-Jump potwierdzono wydanie anime promującego grę arcade o tytule Dragon Ball Heroes. Serial będzie nosił tytuł Super Dragon Ball Heroes, a swoją premierę będzie miał 1 lipca. Głównym wątkiem fabularnym przedstawionym w serii będzie arc Prison Planet.

Na ten moment nic więcej nie wiadomo o Super Dragon Ball Heroes. Nie ujawniono, czy będą to standardowe, około 20 minutowe odcinki, czy krótkie, w granicach 3-5 minut. Nie wiemy także ile odcinków będzie liczyć seria, ani czy będzie emitowana w telewizji, czy może w internecie.

Dragon Ball Heroes jest karcianą grą z uniwersum Smoczych Kul, bardzo popularną w Kraju Kwitnącej Wiśni. Spotkamy w niej wszystkich bohaterów od oryginalnej serii Dragon Ball po serię GT. Jest w niej też wiele nowych postaci z własnymi wątkami fabularnymi.

W tym samym numerze magazynu V-Jump ujawniono szczegóły dotyczące dołączenia Fused Zamasu i Vegito Blue w Dragon Ball FighterZ. Więcej szczegółów możecie znaleźć tutaj.

Nasze podsumowanie serii Dragon Ball Super znajdziecie tutaj i pod tym linkiem.

Strona z magazynu V-Jump

Db

Super Dragon Ball Heroes –  SSJ4 Goku vs Super Saiyan Blue Goku

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów