Nowa odsłona Sakura Wars zadebiutuje w bieżącym roku fiskalnym

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 2 min.
Sakura.taisen.full.414983

Nowe Sakura Wars zostało ujawnione przez Segę w zeszłym miesiącu na Sega FES 2018, po brzegi wypełnionym niespodziankami dla fanów firmy. Wydawać by się mogło, że firma, zapowiadając nową odsłonę cyklu, dopiero rozpoczęła nad nią pracę, tym bardziej że wcześniej na temat jej istnienia nie dostaliśmy nawet jednej krótkiej wzmianki.

Jak się okazuję, nowe Sakura Wars może być w naprawdę zaawansowanym stadium produkcji. Sega udostępniając nowy raport finansowy podsumowujący zeszły rok fiskalny, który zakończył się w marcu tego roku, przedstawiła na specjalnej tabeli swoje plany dotyczące bieżącego roku. Możemy na niej zauważyć, że Sakura Wars, wraz z Yakuzą 6 i Shemnue 1&2 HD Collection znajduje się w tym samym miejscu, co oznacza, że gra pojawi się na rynku do 31 marca 2019 roku.

Ostatnią ze zlokalizowanych części serii było Sakura Wars: So Long, My Love, wydane na Zachodzie w 2010 roku na PlayStation 2 i Nintendo Wii, więc istnieje szansa, że tytuł zadebiutuje również poza granicami Japonii. Na ten moment Sega zdradziła tylko, że akcja gry będzie rozgrywać się w Tokio podczas ery Taisho w 1929 r.

Sakura Wars: So Long, My Love z PlayStation 2/Wii:

Źródło: http://www.siliconera.com/2018/05/11/sega-says-new-sakura-wars-game-will-release-march-31-2019/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów