Nowa lokacja w Destiny – Latarnia dla najlepszych graczy

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.

House of Wolves, czyli najnowszy dodatek do Destiny, wprowadził wiele nowości, ale nie wszystkie dostępne są od samego początku. The Lighthouse to nowa lokacja na Merkurym. Do tej pory nie mieliśmy okazji zawitać na spalonej powierzchni planety, położonej w naszym Układzie Słonecznym najbliżej Słońca.

Dostęp do latarni nie jest jednak łatwy, ponieważ by do niej polecieć musimy najpierw pomęczyć się trochę w trybie PvP zwanym Próby Osirisa. Jeśli uda nam się zwyciężyć w 9 meczach pod rząd w aktywnym od niedzieli Trials of Osiris, pojawi się nam na mapie nowa lokacja. Merkury, wygląda imponująco, ale sama latarnia jest dość pusta i prócz dodatkowych bonusów nic nam nie zapewnia.

Jednak jest zapewne tylko kwestią czasu kiedy, kiedy będziemy mogli rozpocząć eksploracje pierwszej planety od Słońca i być może powalać na łopatki jakąś nową frakcję. Możliwe, że jesienią ukaże się kolejny dodatek, może wówczas głównym źródłem zabawy będą misje na Merkurym.

Poniżej prezentujemy materiał udostępniony przez serwis DualShockers, którym możecie zobaczyć jak prezentuje się nowa miejscówka w Destiny.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów