Nomura zainteresowany remasterami spin-offów Final Fantasy VII

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Final Fantasy Vii
Final Fantasy Vii

Final Fantasy VII pojawi się w postaci remake’u, ale wygląda na to, że Tetsuya Nomura wychodzi daleko w przyszłość. Podczas imprezy The World End With You: Final Remix padło ważne pytanie, a Nomura wyraził chęć wydania reszty gier ze świata FF VII w niedalekiej przyszłości.

W tej chwili pan Nomura jest skupiony na pracach nad Kingdom Hearts III, ale po ich zakończeniu wróci do Final Fantasy VII. Jeden z fanów podczas imprezy zapytał czy Before Crisis zostanie kiedykolwiek wydane, ponieważ pierwotnie powstało na urządzenia mobilne.

Poza wspomnianym Before Crisis pojawiły się jeszcze dwa spin-offy serii. Jednym z nich jest Dirge of Cerberus wydane na PlayStation 2, którego głównym bohaterem jest Vincenct Valentine. Drugą grą jest historia Zacka przedstawiona w Crisis Core, wydana wyłącznie na PlayStation Portable.

Obie gry mogłyby się ukazać jako ciekawe wypełniacze historii z Final Fantasy VII, ale obecnie jest zdecydowanie za wcześniej, żeby ktokolwiek złożył deklarację, że takie remastery na pewno powstaną.

Trzeba przyznać, że dodanie reszty historii do odświeżonej siódemki Final Fantasy wygląda na ciekawy pomysł. Co o tym sądzicie?

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2018/11/06/final-fantasy-7-remake-nomura-compilation/#/slide/1

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów