Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

NiOh 2 z nowym zwiastunem zawierającym datę premiery!

Nioh 2
Nioh 2

W sieci pojawił się nowy zwiastun gry NiOh 2, który zawiera dokładną datę premiery. Okazuje się, że tytuł zadebiutuje na rynku 13 marca 2020 roku.

Materiał składa się w głównej mierze z fragmentów rozgrywki. Te natomiast pokazują, że produkcja studia Team Ninja będzie wymagająca. Nie zabraknie też ciekawych oponentów i efektownych starć.

Ponadto zwiastun ujawnia także, że od 1 do 10 listopada pojawi się możliwość wypróbowania gry za sprawą otwartych beta testów.

Warto również wspomnieć, że pierwowzór, czyli wydany w 2017 roku NiOh, dostępny będzie od 5 listopada za darmo w ramach abonamentu PlayStation Plus.

NiOh 2 ponownie zabiera graczy do alternatywnej wersji Japonii z okresu Sengoku, który datuje się na XV oraz XVI wiek. Wydarzenia przedstawione w kontynuacji mają miejsce przed tymi, które poznaliśmy w pierwszej części.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

TESTY SPRZĘTÓW

Listopad 2020 roku to dla graczy ten wyjątkowy okres, który zdarza się raz na 6-7 lat. Dokładnie 10 listopada na rynku pojawi się konsola...

TESTY SPRZĘTÓW

W dzisiejszych czasach kamera internetowa to bardzo przydatne urządzenie. Możemy je użyć do pracy zdalnej, nauki czy stremowania naszego wizerunku w czasie gry. W...

RECENZJE GIER

Ghostrunner pojawił się na rynku w idealnym dla momencie, wypełniając lukę, którą pozostawił po sobie przesunięty na grudzień Cyberpunk 2077. Część wygłodniałych cyberpunkowych klimatów...

Advertisement