Nintendo Switch Online z dwoma świetnymi tytułami w lutym

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 2 min.

Poznaliśmy dzisiaj dwa kolejne tytuły, w które każdy posiadacz abonamentu Nintendo Switch Online będzie mógł zagrać za darmo. Jak zazwyczaj, są to klasyczne hity, lecz trzeba przyznać – jest to jeden z najlepszych zestawów zaserwowanych przez japońską firmę do tej pory.

Pierwszą grą, jaką dostaniemy w ramach wspomnianego abonamentu, jest Super Mario Bros. 2. Z tą produkcją wiążę się bardzo ciekawa historia, bowiem oryginalne japońskie wydanie gry było uznawane za tak trudne, że Europejczycy i Amerykanie dostali produkt o znacznie zaniżonym poziomie trudności. Przejście pierwotnej wersji Super Mario Bros. 2 po dzień dzisiejszy uważane jest za niewiarygodnie trudne.

Drugą grą jest Kirby’s Adventures. Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać tej jakże potulnej maskotki Nintendo. Kirby’s Adventures to druga kiedykolwiek wydana gra z różową, wsysającą wszystko kulą, zatem jest to świetna okazja, żeby zapoznać się z początkami tej serii gier.

Jak oceniacie zestawienie gier w tym miesiącu? Podzielcie się swoją opinią w komentarzach.

Źródło: https://twitter.com/NintendoAmerica/status/1092951004918632448

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów