3 miesiące Nintendo Switch Online ponownie w świetnej cenie

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę
Nintendo Switch Online

W sklepie CDKeys ponownie pojawiła się świetna promocja na 3 miesiące Nintendo Switch Online. Subskrypcja na wspomniany okres jest obecnie dostępna do kupienia za jedyne 19,59 zł. Oryginalnie trzy miesiące zostały wycenione na 32 zł, więc różnica w cenie jest dość spora. Z okazji skorzystacie klikając w poniższy link:

Nintendo Switch Online (90 dni) – 19,59 zł

Nintendo Switch Online tanio, ale czy warto?

Nintendo Switch Online zadebiutowało we wrześniu 2018 roku. Usługa umożliwia przede wszystkim grę online. W ramach abonamentu otrzymujecie dostęp do wielu gier ze starszych konsoli Nintendo (NES oraz SNES). Jeśli obawiacie się o swoje zapisy z gier, subskrypcja umożliwia ich kopię w bezpiecznej chmurze.

Świetną korzyścią z abonamentu, jest dostęp do gry Tetris 99 +. Jest to kombinacja klasycznej gry logicznej z produkcją w stylu battle royal. W tym samym momencie rywalizuje ze sobą 99 graczy, a wygrać oczywiście może tylko jeden.

W ramach abonamentu miał być także specjalne promocje, ale na razie na ten temat nie wiele się dzieje.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów