Animal Crossing: New Horizons nie będzie już wspierane. Nintendo podjęło decyzję

Animal Crossing: New Horizons

Druga najpopularniejsza produkcja na Nintendo Switch oficjalnie przestaje być wspierana.

Zgodnie z tym, co japoński gigant ogłosił podczas niedawnego Directa, do Animal Crossing: New Horizons trafiła aktualizacja 2.0, która wprowadziła między innymi kawiarnię Brewstera, Kapp’n’a, który w akompaniamencie pirackich szant zabierze nas swoją łodzią na inne wyspy, ryneczek na wyspie Harvy’ego, gyroidy, które trzeba wykopywać podobnie jak fossile, a także gotowanie i poznawanie masy przepisów.

Wraz z aktualizacją 2.0 pojawiło się DLC o tytule Happy Home Paradise, w którym dołączymy do Lottie i całej ekipy Paradise Planning, aby dekorować całe plaże oraz domy wakacyjne, zdobywając przy okazji mnóstwo nowych umiejętności, które następnie będziemy mogli wykorzystać na swojej wyspie. Wspomniany dodatek możecie kupić w eShopie, lecz jeśli jesteście użytkownikami abonamentu Nintendo Switch Online z Expansion Pack, macie do niego dostęp za darmo.

Po dodaniu tych wszystkich nowości, jeden z redaktorów serwisu Polygon poinformował, że jest to ostatnia duża nowość dla Animal Crossing: New Horizons i gra nie będzie więcej wspierana. Oczywiście nadal będą pomniejsze łatki oraz zmiany pogody czy pory roku, ale nic więcej. Dość szokująca informacja, chociaż z drugiej strony, wydaje się to jak najbardziej zrozumiałe.