Nintendo Switch Online startuje w 2018 roku – poznaliśmy szczegóły usługi

Do końca roku gra online na Nintendo Switch, za darmo.

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 min.

Nintendo ujawniło szczegóły usługi skierowanej do właścicieli konsoli Switch. Mowa oczywiście o Nintendo Switch Online, które umożliwi rozgrywkę sieciową oraz pozwoli na dostęp do klasycznych tytułów wzbogaconych o możliwość gry w sieci jak Super Mario Bros. 3, Balloon Fight czy Dr. Mario. Usługa wystartuje w 2018 roku, a roczny abonament za nią będzie kosztował $19,99. Subskrypcja będzie także dostępna w wariancie miesięcznym za $3,99 oraz na trzy miesiące za $7,99.

Co zatem z grą sieciową w 2017 roku. Do końca roku, wszyscy posiadacze konta Nintendo, będą mogli korzystać z Nintendo Switch Online za darmo. Od 2018 rozgrywka wieloosobowa w większości gier, będzie już wymagała opłaconego abonamentu.

Nintendo Switch Online to nie tylko możliwość rozgrywki wieloosobowej. Abonenci będą otrzymywali w Nintendo eShop ekskluzywne i atrakcyjne zniżki. Opublikowana zostanie także specjalna aplikacja na smartfony, za pomocą której gracze będą mogli się komunikować podczas rozgrywki, zapraszać znajomych i ustawiać terminy wspólnej gry.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz