Nintendo 3DS – najlepsza konsola dla dziecka na święta

Nintenod 3ds 1

Święta coraz bliżej a twoje dziecko marzy o konsoli?  Jeśli wahasz się między PlayStation 4 i Xbox One, to przypominamy, że  jest jeszcze trzecia opcja. Nintendo produkuje chyba najbardziej odpowiednie dla młodych  graczy platformy gamingowe. Bo przecież, które dziecko nie lubi hydraulika Mario, czy przygód Zeldy? Niezależnie od płci, swoich zainteresowań, czy upodobań, pociechy będą się cieszyły szerokim wachlarzem tytułów na konsolę 3DS, tak więc w te święta podaruj swoim dzieciom (i sobie) dar zabawy z rodziną przenośnych konsol Nintendo.

Dzięki niedawnym premierom Pokémon Sun oraz Pokémon Moon, a także zaktualizowanej wersji Animal Crossing: New Leaf – Welcome amiibo, wachlarz gier na przenośną konsolę się powiększył. Biblioteka tytułów jest tak duża, że niezależnie od tego czy wybiorą epicką przygodę, zabawę z modą czy po prostu będą chciały zawrzeć nowe znajomości, w tym sezonie świątecznym dzieci w każdym wieku znajdą coś dla siebie. W rodzinie Nintendo 3DS znajduje się także konsola Nintendo 2DS, która odtwarza wszystkie gry Nintendo 3DS w 2D, dzięki czemu jest idealna dla najmłodszych graczy.

nintendo-newstyleboutique2

Oto lista najnowszych tytułów dla Nintendo 3DS, które ucieszą każdego młodego miłośnika elektronicznej rozrywki:

  • Pokemon Sun and Moon: Niezależnie od tego, czy są nowi w świecie Pokémon, czy mają już trenerskie doświadczenie, młodzi odkrywcy pokochają podróże po regionie Alola w Pokémon Sun oraz Pokémon Moon. Podczas swojej przygody trenerzy odkryją nowe Pokemony ekskluzywne dla regionu Alola, a także wybrane stworki z regionu Kanto, których wygląd i zdolności zmieniły się przez unikalne środowisko tego regionu. Korzystając z nowych elementów rozgrywki, takich jak Z-Moves, gracze muszą udowodnić swoją wartość, przechodząc test każdej wyspy (Island Trials), pokonując totemiczne Pokémony (Totem Pokémon) oraz kładąc kres nikczemnym planom Team Skull.
  • Animal Crossing: New Leaf – Welcome amiibo: Ci, którzy pragną zwiedzać nowe lądy, ale jednocześnie chcą czegoś spokojniejszego, mogą uciec w cichy świat zabawy i przyjaźni w Animal Crossing: New Leaf – Welcome amiibo. W tej grze gracze przeprowadzą się do nowego miasta, gdzie mogą się zrelaksować i zawrzeć znajomości z jego mieszkańcami w swoim własnym tempie. Po zadomowieniu się w swoim mieście, możemy zostać burmistrzem i zjednoczyć się ze zwierzęcymi sąsiadami, aby ulepszyć nasze otoczenie nowymi mostami, fontannami i innymi rzeczami. Łowienie, łapanie robaków i dekorowanie domu to tylko niektóre dostępne relaksujące formy aktywności, a po upływie jakiegoś czasu i zmianie pór roku, gracze mogą cieszyć się nowymi opcjami i konkursami, a także dodać więcej ryb, robaków i skamielin do swojej kolekcji. Wraz z nową aktualizacją Animal Crossing: New Leaf – Welcome amiibo kolekcjonerzy mogą wykorzystać swój wachlarz figurek amiibo Animal Crossing oraz kart amiibo, aby przywołać nowe postaci do całkowicie nowego pola kempingowego.
  • YO-KAI WATCH: Czy dzieje się coś dziwnego, czego nie potrafisz do końca wyjaśnić? Prawdopodobnie w pobliżu znajduje się Yo-kai! W YO-KAI WATCH wschodzący poszukiwacze przygód wezmą pod lupę dziwne zdarzenia w miasteczku Springdale, gdzie setki niewidzialnych, psotliwych Yo-kaiów stoi za wieloma problemami, z którymi mierzą się lokalni mieszkańcy. Dzięki niezwykłemu zegarkowi Yo-kai (Yo-kai Watch), który pokazuje ukryte Yo-kaie, gracze mogą odkryć i zaprzyjaźnić się z unikalnymi, zabawnymi duszkami, aby ochronić miasto przed tajemniczą mocą. Do kupienia jest zestaw Nintendo 2DS + YO-KAI WATCH®, składający się z niebieskiej konsoli Nintendo 2DS oraz już zainstalowanej cyfrowej kopii gry.
  • Disney Magical World 2: Ludzie szukający magicznych przygód oraz relaksu mogą przeprowadzić się do niezwykłego królestwa Castleton i żyć wraz ze znanymi postaciami Disneya w Disney Magical World 2. Zarówno w Castleton, jak i w światach z nim połączonych, gracze mogą cieszyć się wieloma aktywnościami, takimi jak: tworzenie przedmiotów do ozdoby nowego domu, uprawianie ziemi z Kubusiem Puchatkiem czy ucieczka od mrozów zimy z Lilo i Stitchem. Osoby pragnące mocniejszych wrażeń będą mogły wykonać także przerażające zadania w wielu tematycznych światach z filmów Disneya, włączając w to Krainę Lodu, Alicję w Krainie Czarów, Królewnę Śnieżkę i siedmiu krasnoludków oraz Małą Syrenkę. Młodzi przedsiębiorcy mogą także zarządzać swoją własną kawiarnią oraz dostosować ją do swoich upodobań, decydując o wszystkim od dekoracji przez stroje obsługi aż po muzykę w tle.
  • Nintendo Presents: New Style Boutique 2: Fashion Forward: Przyciągnij uwagę swoim strojem: Osoby interesujące się modą mogą rozpocząć swoją karierę w Nintendo Presents: New Style Boutique 2 – Fashion Forward. Aby zdobyć reputację i wspiąć się na szczyt świata mody, gracze muszą zarządzać swoim butikiem i wybierać idealne zestawy dla swoich klientów spośród tysięcy ubrań i akcesoriów. Oprócz zarządzania, na graczy czekają cztery dodatkowe profesje, które dopełniają wizerunek świata mody: fryzjer, makijażysta, projektant mody oraz model. Do kupienia dostępny jest zestaw Nintendo 2DS + Nintendo presents: New Style Boutique 2 – Fashion Forward, który zawiera różowo-białą konsolę Nintendo 2DS z zainstalowaną już cyfrową kopią gry.
  • Teddy Together: Małe dzieci nauczą się zawierać znajomości i będą dobrze bawiły się z Teddy Together. Teddy poprowadzi ich przez wiele zabawnych aktywności, w których będą ćwiczyły czytanie, literowanie oraz zdolności interpersonalne.

Gry to jednak nie wszystko. Jeszcze więcej zabawy dla młodszych graczy znajdziecie w odświeżonym Nintendo’s Kids Club, napakowanym różnymi aktywnościami dla dzieci, takimi jak mini-gry, komiksy oraz filmy. Jeszcze więcej zadań dla młodszych dostępnych jest offline. Przykładowo, mogą oni pokolorować swoje ulubione postaci, wydrukować model origami Star Fox Arwing lub nawet wyciąć swoje własne przebrania Mario lub Luigiego.