NieR Reincarnation – mobilna odsłona serii z pierwszym gameplayem

NieR Reincarnation t e1594639301998

Jeśli po zagraniu w wydane na początku miesiąca SINoALICE mało wam szaleństwa od Yoko Taro, Square Enix już pędzi z pomocą. Japończycy udostępnili dzisiaj nowy zwiastun NieR Reincarnation, mobilnego spin-offa serii, skupiającego się na zupełnie nowych postaciach. Jak się okazuje, w grze poza spokojną eksploracją znajdziemy również potyczki oparte o turowy system walki oraz klimatyczne etapy 2D.

NieR Reincarnation zabierze nas do tajemniczej „Klatki” zbudowanej przez nieznanego architekta. Główną bohaterką produkcji będzie mała, bezimienna dziewczynka, która po przebudzeniu w tym nieznanym miejscu postanowi podążać za małym duszkiem o imieniu Mama. Jej głównym celem będzie odzyskanie tego, co straciła oraz odpokutowanie za swoje grzechy.

Wszystko wskazuje więc na to, że otrzymamy kolejną ciekawą historię od Yoko Taro, tyle, że tym razem w mobilnym wydaniu. Japończycy NieR Reincarnation będą mogli przetestować już pod koniec tego miesiąca, od 29 lipca do 5 sierpnia, dzięki zamkniętej becie. Jeśli nie przeszkadza wam bariera językowa, zapisy znajdziecie na oficjalnej stronie produkcji pod tym linkiem.

NieR Reincarnation – Najnowszy zwiastun: