NieR: Automata ze świetną sprzedażą. Urodzinowy livestream Yoko Taro i Niera już dostępny

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Wydawca Square Enix poinformował dzisiaj, że sprzedaż bardzo wysoko ocenianej produkcji PlatinumGames, NieR: Automata, przekroczyła już liczbę trzech milionów egzemplarzy. Jest to naprawdę wyśmienity wynik, biorąc pod uwagę fakt, że jeszcze nie tak dawno twórczość Yoko Taro należała do najbardziej niszowych nisz i mało kto o niej w ogóle słyszał. Na ten fenomenalny rezultat złożyły się kopie fizyczne, jak i dystrybucja cyfrowa na całym świecie.

Komercyjny sukces Automaty może się dzisiaj także przełożyć na zapowiedź oczekiwanego przez wielu graczy remastera pierwszej odsłony serii. Yoko Taro wraz z pozostałymi twórcami gry podczas specjalnego, urodzinowego livestreamu, który niedawno się rozpoczął, zamierzał świętować swoje urodziny, jak i Niera, głównego bohatera gry o tym samym tytule. Twórca nie raz podkreślał, że jeśli Square Enix da mu pieniądze, będzie w stanie zrobić dla nich wszystko, więc szanse na remaster po takim sukcesie kontynuacji są naprawdę bardzo wysokie.

Nier – Urodzinowy livestream:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów