Niemal godzinny fragment rozgrywki z Days Gone!

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę

W związku z pojawieniem się Days Gone na  okładce GameInformera mogliśmy mieć pewność, że do sieci trafi sporo informacji na temat tego tytułu. Amerykańska redakcja nie zawiodła. Do sieci trafił świeży fragment rozgrywki. Trzeba przyznać, że ekipa GameInformera się postarała, bowiem ów materiał trwa niemal godzinę.

Na materiale obserwujemy właściwie sam początek produkcji. W tle natomiast możemy usłyszeć rozmowę z dyrektorem kreatywnym, Johnem Garvinem, oraz Jeffem Rossem, reżyserem Days Gone. Warto podkreślić, że Days Gone ma zadebiutować dopiero w 2019 roku. Z tego względu trzeba mieć na uwadze, że w dniu premiery gra może wyglądać znacznie lepiej.

Days Gone będzie tytułem ekskluzywnym dla konsoli PlayStation 4. Gra jest ciągle w fazie produkcji i nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery. Wiadomo jedynie, że najnowsza produkcja Bend Studio trafi na rynek najwcześniej w pierwszym kwartale 2019 roku.

Days Gone – pierwsza godzina gry

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów