Nie ma szans na zmniejszenie poziomu trudności najazdu w The Division 2

Division 2 Operation Dark Hours
Division 2 Operation Dark Hours

The Division 2 dostało ostatnio bardzo trudną aktywność przewidzianą dla 8 graczy. Pierwszy najazd zatytułowany  Operacja Czarna Godzina jest dla wielu konsolowych graczy przeszkodą nie do zdobycia, ale Ubisoft nie ma zamiaru zmniejszać poziomu trudności.

Na komputerach osobistych gracze są w stanie ukończyć najazd w mniej niż godzinę, w przypadku konsol nie jest tak różowo i ukończenie zajmuje parę godzin. Właśnie dlatego gracze zaczęli prosić Massive o obniżenie poziomu trudności.

Jednak jeden z pracowników studia powiedział, że nic takiego nie nastąpi, co doprowadziło do fali krytyki na politykę Massive. Dotknęła ona nie tylko oficjalne forum, ale nawet stream State of the Game, gdzie gracze dawali negatywne oceny.

Chris Gansler zabrał głos w tej sprawie i jedynie potwierdził, że nie możemy się spodziewać obniżenia poziomu trudności. Pracownicy zdają sobie sprawę, że najazd jest trudniejszy na konsolach, ale nie zamierzają tego zmieniać.

Warto dodać, że studio pracuje nad poprawkami dla sztucznej inteligencji przeciwników, która prawdopodobnie jest jednym z czynników odpowiedzialnych za wysoki poziom trudności najazdu.

The Division 2 zadebiutowało 15 marca bieżącego roku na PlayStation 4, Xbox One i PC.


Źródło: http://www.pushsquare.com/news/2019/05/the_division_2_dev_says_it_wont_adjust_raid_difficulty_on_consoles_prompting_community_backlash