Netflix zawiesza produkcję drugiego sezonu serialu Wiedźmin

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Wiedźmin
Wiedźmin

Ochrona przed koronawirusem jest teraz dla wszystkich priorytetem, dlatego musimy być przygotowani, że wiele filmów, seriali i gier, nie zadebiutuje w wyznaczonym wcześniej terminie. Jedną z takich produkcji może być drugi sezon serialu Wiedźmin. Obecnie prace nad nim zostały zatrzymane na dwa tygodnie, ale niewykluczone, że okres zawieszenia zdjęć będzie trwał o wiele dłużej.

Decyzja o wstrzymaniu kręcenia serialu musiała zostać podjęta dość nagle, ponieważ jeszcze przed weekendem prace przebiegały na pełnych obrotach, o czym informowała showrunnerka – Lauren S. Hissrich. Władze Wielkiej Brytanii, gdzie przeprowadzano zdjęcia do serialu, pod naciskiem opinii społecznej postanowiły w końcu zaostrzyć procedury mające na celu przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się wirusa.

Drugi sezon Wiedźmina nie miał jeszcze sprecyzowanej daty premiery, ale przypuszczało się, że pojawi się na platformie Netflix na początku przyszłego roku. Termin ten obecnie wydaje się jednak nierealny.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów