Netflix przygotuje animowany serial Dragon’s Dogma

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Dragon's Dogma Dark Arisen

Netflix zapowiedział serialową adaptację kolejnej produkcji Capcomu. W listopadzie zeszłego roku usłyszeliśmy, że twórcy Castlevania pracują nad anime Devil May Cry, dzisiaj świat obiegła informacja, że amerykański serwis ma jeszcze w planach animowaną adaptację Dragon’s Dogma. Miłośników gry nie brakuje i serial z pewnością nieco zaspokoi głód graczy, którzy czekają z niecierpliwością na zapowiedź drugiej części.

Biblioteka Netflixa jest coraz bardziej atrakcyjna dla miłośników mangi i anime. A warto dodać, że oprócz Dragon’s Dogma, zapowiedziano jeszcze kilka innych produkcji, jak chociażby adaptacja Spriggan oraz Supercrooks od twórców My Hero Academia i Eureka Seven.

Dragon’s Dogma to trzecioosobowa gra RPG z akcją osadzoną w świecie fantasy. Produkcja pierwotnie zadebiutowała w 2012 roku na PS3 i Xbox 360 i od tego czas pojawiła się również na platformach obecnej generacji oraz PC. Na kwiecień zaplanowana jest premiera na Nintendo Switch.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów