Netflix na PlayStation 4? Pilot Cloud Remote z pewnością wam się przyda

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 2 min.

W moim przypadku PlayStation 4 służy wyłącznie do grania, ale są osoby, które używają konsoli też do oglądania filmów lub seriali na Nefliksie i nie tylko. W takiej sytuacji warto rzucić okiem na zapowiedziany przez Sony, Cloud Remote dla PlayStation 4.

Pilota można zaprogramować według własnych preferencji po pobraniu dedykowanej aplikacji na konsolę. Aplikacja bazuje na chmurze, więc bez problemów skonfigurujemy urządzenie, ponieważ program szuka wszystkich połączonych z konsolą peryferiów.

Zrzut Ekranu 2018 08 25 O 15.05.38

Zapowiedziany pilot jest niezwykle kompaktowy, a wszystkie przyciski są na wyciągnięcie ręki. Dzięki takiej konfiguracji z łatwością dotrzemy do potrzebnych nam przycisków, ale to nie wszystko, co pilot ma do zaoferowania.

Charakterystyczne cechy Cloud Remote PS4:

  • zawiera przyciski do sterowania zasilaniem, wyborem źródła obrazu i regulację głośności
  • łatwe programowanie za pomocą dedykowanej aplikacji
  • łączność Bluetooth
  • dostęp do każdego przycisku za sprawą kompaktowej budowy
  • ma najpotrzebniejsze przyciski

W momencie zakupu pilota dostajemy 30-dniowy plan telewizyjny PlayStation Vue kosztujący w Stanach Zjednoczonych $49,99. Promocja dotyczy zakupu Cloud Remote w sieci sklepów Gamstop lub na Amazonie. Płatny plan zawiera 65 programów, wliczając w to ESPN, FX, AMC, Cartoon Network, MLB Network i wiele innych.

Zrzut Ekranu 2018 08 25 O 15.06.00

Cloud Remote powstał we współpracy z Sony Interactive Etertainment, a to oznacza, że jest licencjonowanym produktem stworzonym z myślą o konsolach z rodziny PlayStation 4. Jego cena nie należy do wygórowanych, ponieważ kosztuje zaledwie $29,99. W tej chwili można składać zamówienia przedsprzedażowe bezpośrednio na stronie PDP, sieciach sklepów Gamestop i Amazonie.

PDP Cloud Remote z pewnością się przyda wielu graczom, którzy konsoli używają nie tylko do grania.

 

Źródło: https://blog.us.playstation.com/2018/08/23/introducing-the-cloud-remote-for-ps4/

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów