Netflix już zapowiada drugi sezon serialu Wiedźmin

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Wiedźmin Drugi Sezon
Wiedźmin Drugi Sezon

Choć do premiery serialowej adaptacji książek Andrzeja Sapkowskiego pozostał jeszcze miesiąc, to Netflix wydaje się bardzo pewny swojej produkcji. Platforma bowiem już zapowiedziała drugi sezon Wiedźmina, do którego zdjęcia rozpoczną się na początku przyszłego roku w Londynie. Na samą premierę drugiego sezonu przyjedzie nam jednak trochę poczekać i nie nastąpi ona przed 2021 rokiem.

Showrunnerka Lauren Schmidt Hissrich jest podekscytowana faktem zapowiedzi drugiem sezonem:

Jestem niesamowicie podekscytowana, że jeszcze przed premierą pierwszego sezonu, możemy potwierdzić, że wkrótce znów powrócimy na Kontynent, by opowiedzieć dalszą historię Geralta, Yennefer i Ciri i pokazać fanom efekty wspaniałej pracy, którą wykonała nasza ekipa i obsada.

W drugim sezonie, który zaplanowano na osiem odcinków, ponownie zobaczymy głównych członków obsady – Henry’ego Cavilla w roli Geralta z Rivii, Anyę Chalotrę jako Yennefer i Freyę Allan jako Ciri.

Ww 103 24.01.2019 32.nef

Producentami wykonawczymi drugiego sezonu będą Lauren Schmidt Hissrich, Tomek Bagiński, Jason F. Brown, Sean Daniel, Mike Ostrowski, Steve Gaub i Jarosław Sawko.  Informacje na temat reżyserów oraz innych członków obsady pojawią się wkrótce.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów