Need for Speed: Payback, The Surge, INSIDE i kilka innych gier dołączyło do Origin Access!

Kasjan Nowak | @Kasjan_Nowak | | Przeczytasz w 1 minutę

Już teraz można zagrać w kolejne nowe tytuły, które zasiliły bibliotekę gier dostępnych w usłudze Origin Access. Wśród nich znajdziemy najnowszą część serii Need for Speed – Payback, czy  całkiem dobrego The Surge – sci-fi RPG, w którym wcielamy się w przypadkowego bohatera odzianego w egzoszkielet. Ze swojej strony możemy polecić jeszcze Inside, któremu Dawid wystawił kiedyś mocną dziewiątkę.

Origin Access – gry dostępne od 10 czerwca

Usługa Origin Access jest dostępna na komputerach PC i daje nieograniczony dostęp do wielu gier produkcji EA i nie tylko. Przykładowo dzięki niej możecie zagrać za darmo w:

Abonament jest dostępny w cenie 14,99 zł miesięcznie lub 79,99 zł rocznie. Posiadacze abonamentu mogą również wypróbowywać nowe gry EA przed premierą i płacą 10% mniej za zakupy w sklepie Origin.

Origin Access

Origin Access

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów