Abonenci EA Access zagrają wcześniej w Anthem

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Anthem Legion Świtu
Anthem Legion Świtu

Anthem jest już niemal na ostatniej prostej przed wydaniem, a BioWare ma dla nas jeszcze wersje demonstracyjne, które pozwolą nam obcować z grą przed jej wydaniem.

W pierwszej kolejności w demo zagrają osoby, które zamówiły najnowszą grę w przedsprzedaży oraz abonenci usług EA.  Użytkownicy Xboksa i komputerów osobistych są więc w  najbardziej komfortowej sytuacji, ponieważ gra pojawi się w EA Access i Origin Access. Abonenci będą mogli zagrać w 10 godzinny trial, czego nie uświadczą posiadacze konsoli Sony oraz już 25  stycznia otrzymają dostęp do Demo VIP.

 

Ponadto Mike Gamble nie wyklucza implementacji cross-play, ale funkcja na pewno nie będzie gotowa na premierę najnowszej produkcji BioWare. Być może pojawi się później, co pozwoli na wspólne granie między Xboksem, a komputerami osobistymi.

Anthem pojawi się 22 lutego bieżącego roku na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Źródło: https://www.dualshockers.com/anthem-vip-demo-date/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów