Najważniejsze premiery września – zestawienie redakcyjne

| @Kasjan_Nowak | | Przeczytasz w 3 min.

Wrzesień to miesiąc dość przygnębiający. Uczniowie zasuwają do szkoły mając przed sobą perspektywą dziesięciomiesięcznego kieratu, a o pocieszenie trudno, bo do świąt daleko. Reszta też nie ma lekko. Coraz krótsze dni zwiastują, że nadchodzi jesień i już za niedługo będzie szaro, brudno i zimno. Najłatwiej jest graczom i to niezależnie od wieku. Właśnie skończył się sezon ogórkowy i zaczyna się okres premier wielkich tytułów. Oto lista gier, które pojawią się we wrześniu na półkach sklepowych  i naszym zadaniem powinny dostarczyć wam wiele frajdy.

PES 2017 Arsenal

Pro Evolution Soccer 2017

Data premiery: 13 września // PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One

Wirtualna piłka od Konami, już do edycji PES 2015 zachwyca gameplayem. To obecnie najlepszy symulator piłki nożnej na rynku, ba, nawet jedyny, gdyż seria od EA to już inna kategoria i rozrywka dla masowego odbiorcy.

Dyskusja

Komentarzy ( 3 )

  1. Damian Stefański napisał(a):

    PES i Destiny.

  2. Dawid Zaleski napisał(a):

    Ja czekam przede wszystkim na ReCore oraz Forza Horizon 3. Jak dobrze, że pojawiło się Xbox Play Anywhere… oby tylko te gry działały lepiej niż Quantum Break. Poza tym też The Metronomicon, lubię takie nietypowe indyki, a także w sumie ciekawi mnie ta Virginia oraz The Bunker (jak dawno nie widziałem takich gier/interaktywnych filmów).

  3. PyraGracz napisał(a):

    Ja czekam na październik ;)

Dodaj komentarz