Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS5

Najnowsza gra Bluepoint Games na PS5 ma być największym projektem w historii studia

Bluepoint Games
Bluepoint Games

W ten weekend studio Bluepoint Games zaktualizowało swoją stronę internetową. Peter Dalton udostępnił wiadomości na ten temat na swoim profilu na Twitterze.

Deweloper jest odpowiedzialny m.in. za remake Shadow of the Colossus oraz Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a na PlayStation 4. Studio przygotowuje obecnie tajemniczy duży tytuł startowy na konsolę PS5.

Przeprojektowana witryna wita odwiedzających komunikatem z krótką informacją o studiu. Opis głosi, że zespół Bluepoint zatrudnia obecnie ponad 90 pracowników, a ich nadchodzący tytuł na PlayStation 5 będzie największym projektem w historii studia i określi standardy graficzne dla następnej generacji konsol.

„Założony w 2006 r. z zespołem ponad 90 osób, Bluepoint ma bogatą historię produkcji remasterów i przeróbek najwyższej jakości w branży, ale to nam nie wystarczy. Nasz najnowszy projekt jest największy w historii studia i ma na celu zdefiniowanie wizualnego punktu odniesienia dla nowej generacji sprzętu do gier.

Nasi założyciele byli częścią zespołu inżynierów Metroid Prime i pracują w branży od ponad 20 lat, podczas gdy większość członków zespołu ma doświadczenie w branży co najmniej 10 lat.

Z każdą nową grą dążymy do osiągnięcia definiujących branżę efektów wizualnych i rozgrywki, jednocześnie wspierając rozwój i sukces naszego zespołu.”

Informacje o nowym projekcie Bluepoint Games są utrzymywane w tajemnicy. Liczne pogłoski wskazują na produkcję remake’u Demon Souls. Są to jednak jedynie plotki.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement