Nadchodzące gry na Nintendo Switch – Nintendo Direct

Sporo gier zadebiutuje w 2017 roku na Nintenedo Switch

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 2 min.

Wiele osób posiadających Nintendo Switch, po ograniu Zeldy zastanawia się w co pograć. W czasie imprezy Nintendo Direct przedstawiono sporo gier zmierzających na nową konsolę. Poza wcześniej omówionymi Splatoon 2 i ARMS, w tym roku pogramy jeszcze w:

Mario Kart 8 Deluxe – premiera 28 kwietnia. Więcej o produkcji dowiecie się tutaj.

Puyo Puyo Tetris – gra ma niedługo zadebiutować w Europie. Nareszcie w naszym regionie udostępniono w eShopie demo.

Ultra Street Fighter II: The Final Challengers – zadebiutuje 26 maja 2017. W produkcji do wyboru będą dwie stylizacje graficzne. Będzie można grać z nowoczesna oprawą HD lub klasycznym wyglądem. Więcej informacji o grze.

Minecraft: Nintendo Switch Edition – tej znanej serii nie mogło zabraknąć również na konsoli Nintendo Switch. Gra zadebiutuje 12 maja 2017.

Sonic Forces – gra zadebiutuje pod koniec 2017 roku. Ponowny powrót Sonica. Produkcja będzie dostępna również na PS4 i XONE.

Fate/Extella: The Umbral Star – – premiera 21 lipca 2017. W grze znajdzie się cała masa DLC wydanych wcześniej na PS4 i PSV.

Project Mekuru – premiera lato 2017. Logiczna gra maksymalnie dla 4 graczy. Wygrywa ta osoba, która zajmie na tablicy więcej pól.Disgaea 5 Complete
– premiera 26 maja 2017. Dla wielu to jedna z najbardziej oczekiwanych gier na Switcha. Jest to taktyczny RPG. Edycja Complete obejmuje wszystkie wcześniej wydane DLC.

Monopoly – jesień 2017.

Rayman Legends: Definitive Edition – już wcześniej zapowiadano wydanie tej znanej gry na Nintendo Switch. Niestety nie podano daty premiery gry.

Namco Museum – Pac-Man, Galaga, Rolling Thunder i wiele innych klasycznych gier dostępnych w jednej produkcji. Premiera lato 2017.

Sine Mora Ex – zręcznościowa strzelanina. Latamy małym samolocikiem i rozwalamy wszystko na naszej drodze. Premiera została wyznaczona na lato 2017.

Battle Casers: Nightwar – lato 2017. Gra studia Airship Syndicate należy do gatunku jRPG. Ma turowy system walki i nawiązuje do komiksowej serii Battle Chasers.

Payday 2 – napady i rabunki w kooperacyjnej strzelance będą dostępne również na konsoli Nintendo Switch jeszcze w tym roku.

Powyższa lista przedstawia sporo gier i wygląda na to, że będzie w co grać w tym roku na Nintendo Switch.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów