Mutant Year Zero: Road to Eden – znamy datę premiery

Coraz bliżej

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę
Mutant Year Zero Road To Eden
Mutant Year Zero Road To Eden

Nie tak dawno informowaliśmy was o możliwości składania przedpremierowych zamówień na Mutant Year Zero: Road to Eden. Dziś wydawca, Funcom oraz twórcy, studio The Bearded Ladies w końcu podali oficjalną datę premiery. W tę taktyczną strategię turową zagramy już 4 grudnia. Przypomnijmy, że gra pojawi się na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.  Poniżej możecie obejrzeć najnowszy trailer.

Mutant Year Zero: Road to Eden – trailer

Mutant Year Zero: Road to Eden to gra tworzona przez studio The Bearded Ladies, które składa się z osób odpowiadających za nowego Hitmana czy serię Payday. Mutant Year Zero: Road to Eden ma być taktyczną grą przygodową, balansującą turową walkę znaną z serii XCOM z wciągającą historią i odkrywaniem świata. Gracz będzie kierował grupą mutantów odkrywających sekrety opuszczonej przez ludzi Ziemi.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów