Mutant Year Zero: Road to Eden: pre-ordery już dostępne

Dla tych mniej cierpliwych

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 2 min.
Mutant Year Zero Road To Eden
Mutant Year Zero Road To Eden

Wczoraj informowaliśmy was o nowym gameplayu z  Mutant Year Zero: Road to Eden. Dzisiaj mamy dobre informacje dla wszystkich zainteresowanych tym tytułem. Oficjalna data premiery nie została jeszcze zapowiedziana, ale gracze już mają okazję, by złożyć zamówienie w formie pre-order. Mutant Year Zero: Road to Eden jest dostępne na PC w dwóch edycjach:

  • – Standardowa (124.99 PLN) – w ramach tej edycji otrzymamy cyfrową wersję gry oraz dostęp do pełnej wersji na 3 dni przed oficjalną premierą;
  • – Deluxe (199.99 PLN) – w ramach tej edycji otrzymamy cyfrową wersję gry z 3-dniowym wcześniejszym dostępem, masę cyfrowych dodatków (tapety, soundtrack, artbook, książka Mutant Year Zero pen-and-paper RPG), dostęp do bety oraz specjalnego forum.

Mutant Year Zero: Road to Eden – Zwiastun rozgrywki

Mutant Year Zero: Road to Eden to gra tworzona przez studio The Bearded Ladies, które składa się z osób odpowiadających za nowego Hitmana, czy serię Payday. Mutant Year Zero: Road to Eden ma być taktyczną grą przygodową, balansującą turową walkę znaną z serii XCOM z wciągającą historią i odkrywaniem świata. Gracz będzie kierował grupą mutantów, która będzie odkrywać sekrety opuszczonej przez ludzi Ziemi. Gra pojawi się jeszcze w tym roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów