Mutant Year Zero: Road to Eden – gra będzie dostępna w ramach usługi XBOX Game Pass

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę
Mutant Year Zero Road To Eden
Mutant Year Zero Road To Eden

Wydawca, firma Funcom, poinformował, że ich zbliżająca się wielkimi krokami produkcja, Mutant Year Zero: Road to Eden, będzie dostępna w ramach usługi XBOX Game Pass. Posiadacze abonamentu będą mogli cieszyć się tytułem już od dnia premiery, czyli od 4 grudnia. Grę można od dłuższego czasu zamawiać w formie pre-order. Użytkownicy PC decydujący się na taki zakup, otrzymają natychmiastowy dostęp do wersji demo, która powinna wystarczyć na około 2-4 godziny zabawy.

Mutant Year Zero Road To Eden Screen (3)

Mutant Year Zero: Road to Eden to gra tworzona przez studio The Bearded Ladies, składające się z osób odpowiadających za nowego Hitmana i serię Payday. Mutant Year Zero: Road to Eden ma być taktyczną grą przygodową, balansującą turową walkę znaną z serii XCOM z wciągającą historią i odkrywaniem świata. Gracz będzie kierował grupą mutantów, odkrywającą sekrety opuszczonej przez ludzi Ziemi.

Mutant Year Zero: Road to Eden – trailer

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów