Można już pobierać zamkniętą betę The Division 2

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 2 min.
The Division 2
The Division 2

The Division 2 lada moment wejdzie w fazę zamkniętych beta testów. Ubisoft zdążył już wysłać klucze uprawniające graczy do pobrania klienta i wiemy ile będzie zajmował na dysku naszych konsol.

Do zamkniętych beta testów można było się zapisać już po zeszłorocznej konferencji Ubisoftu podczas targów E3 w Los Angeles lub kupując nadchodzącą produkcję Massive Entertainment w przedsprzedaży. Warto nadmienić, że jedna osoba może zaprosić trzy dodatkowe do gry, warunkiem jest wysłanie zaproszenia do gry znajomym z UPlay.

W przypadku Xboksa One klient gry zajmuje prawie 42GB, więc warto nastawić pobieranie już dziś, aby jutro można było wskoczyć na serwery bez zbędnego oczekiwania na pobranie nieukończonego kawałka kodu.

Division 2 Cb Download

 

Zamknięta beta pozwoli nam sprawdzić 2 misje fabularne, 5 pobocznych, dodatkowe aktywności i rozbudowę jednej z baz w świecie gry. Po ukończeniu zadań głównych dostaniemy dostęp do postaci na 30 poziomie, aby sprawdzić specjalizację.

Dodatkowo Massive odda nam do dyspozycji największą z trzech dostępnych Stref Mroku i zadania dostępne w End Game.

The Division 2 pojawi się 15 marca tego roku na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów