Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Mortal Kombat 11 z darmowym weekendem

Mortal Kombat 11
Mortal Kombat 11

Rozpoczynający się dziś weekend to idealny moment, aby sprawdzić Mortal Kombat 11 bez dodatkowych kosztów. Twórcy gry poinformowali, że użytkownicy PlayStation 4 oraz Xbox One otrzymają możliwość wypróbowania najnowszej odsłony popularnej serii bijatyk za darmo.

Darmowy weekend rozpoczyna się dziś tj. 6 marca i potrwa do 9 marca, czyli do poniedziałku. Niestety deweloperzy nie ujawnili, jakie elementy produkcji będzie obejmowała wersja próbna.

Warto jednak wspomnieć, że ostatnia taka akcja pozwoliła użytkownikom na ukończenie dwóch rozdziałów kampanii fabularnej, a także na wypróbowanie wszystkich elementów rozgrywki wieloosobowej.

Przypomnijmy, że obecnie trwa również darmowy weekend z Rainbow Six: Siege. Szansa na sprawdzenie produkcji Ubisoftu potrwa do niedzieli 8 marca.

Mortal Kombat 11 zadebiutowało na rynku 23 kwietnia 2019 roku. Tytuł dostępny jest również na komputerach osobistych, a także konsoli Nintendo Switch. Niestety gracze korzystający z tych dwóch platform nie otrzymają tym razem możliwości wypróbowania gry w ramach darmowego weekendu.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement