Mortal Kombat 11 z darmowym weekendem

Mortal Kombat 11
Mortal Kombat 11

Rozpoczynający się dziś weekend to idealny moment, aby sprawdzić Mortal Kombat 11 bez dodatkowych kosztów. Twórcy gry poinformowali, że użytkownicy PlayStation 4 oraz Xbox One otrzymają możliwość wypróbowania najnowszej odsłony popularnej serii bijatyk za darmo.

Darmowy weekend rozpoczyna się dziś tj. 6 marca i potrwa do 9 marca, czyli do poniedziałku. Niestety deweloperzy nie ujawnili, jakie elementy produkcji będzie obejmowała wersja próbna.

Warto jednak wspomnieć, że ostatnia taka akcja pozwoliła użytkownikom na ukończenie dwóch rozdziałów kampanii fabularnej, a także na wypróbowanie wszystkich elementów rozgrywki wieloosobowej.

Przypomnijmy, że obecnie trwa również darmowy weekend z Rainbow Six: Siege. Szansa na sprawdzenie produkcji Ubisoftu potrwa do niedzieli 8 marca.

Mortal Kombat 11 zadebiutowało na rynku 23 kwietnia 2019 roku. Tytuł dostępny jest również na komputerach osobistych, a także konsoli Nintendo Switch. Niestety gracze korzystający z tych dwóch platform nie otrzymają tym razem możliwości wypróbowania gry w ramach darmowego weekendu.