Moonlighter – super oficjalny zwiastun porównujący grę na różnych platformach

| @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Moonlighter
Moonlighter

Premiera gry Moonlighter już za dwa tygodnie. Wydawca gry, czyli firma 11 bit studios opublikowała nowy zwiastun tego tytułu. Super oficjalny trailer, bo taką nazwę nosi wspomniany materiał, pozwala nam zobaczyć jak najnowsza produkcja ekipy Digital Sun Games radzi sobie na różnych platformach.

Moonlighter to gra z gatunku roguelike z elementami RPG. Oprawa graficzna jest typowa dla tego rodzaju gier wideo. Twórcy poszli więc w stronę odlskulowej, pikselowej grafiki. Całość jest jednak bardzo kolorowa i cieszy oko. Podczas rozgrywki wcielamy się w postać sklepikarza, który marzy o tym, aby zostać bohaterem. Musi on jednak zebrać odpowiedni sprzęt. W tym celu postanawia codziennie, po zamknięciu sklepu, wyruszać do pobliskich lochów i eksplorować je w poszukiwaniu odpowiedniego oręża.

Moonlighter trafi na rynek już 29 maja. Tytuł ten zmierza na komputery osobiste oraz na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Fani gier roguelike powinni zainteresować się tą produkcją, bo zarówno pod względem wizualnym jak i mechanicznym tytuł ten wydaję się być naprawdę interesujący.

Moonlighter – super oficjalny zwiastun

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Metro Exodus – grafiki prezentujące postacie i potwory https://t.co/vLquMzNjX1 https://t.co/kFi61YuWiW
Fabularny zwiastun Far Cry New Dawn https://t.co/Dltgz62MBN https://t.co/M06xMFXGxq

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch