Moonlighter na Nintendo Switch – poznaliśmy oficjalną datę premiery

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę
Moonlighter Switch
Moonlighter Switch

Twórcy, studio Digital Sun oraz wydawca, polskie 11 bit studios ogłosili oficjalną datę premiery Moonlighter na Nintendo Switch. Switchowcy w Moonlighter zagrać będą mogli już 5 listopada. Wszyscy czekający na ten niezależny hit mogą już składać zamówienia w formie pre-order. Poniżej możecie obejrzeć najnowszy trailer produkcji. Z naszą recenzją PC-towej wersji możecie zapoznać się tutaj.

Moonlighter Screenshot 04

Moonlighter to gra akcji, w której przemierzając kolejne poziomy lochów będziemy wypełniać swój plecak wartościowymi łupami. To, co znajdziemy w podziemiach, samodzielnie możemy sprzedać w prowadzonym przez nas sklepie. Gra stawia na zręcznościową rozgrywkę, przywodzącą na myśl gatunek roguelike. Produkcja od Digital Sun zadebiutowała 29 maja tego roku i dostępna jest na PlayStation 4, PC oraz Xbox One. Gra zostało ciepło przyjęta zarówno przez graczy jak i recenzentów.

Moonlighter – trailer

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów