Moonligher świętuje pierwsze urodziny trailerem prezentującym najnowsze DLC

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę
Moonlighter
Moonlighter

Moonligher zadebiutował na rynku dosłownie rok temu. Z okazji pierwszych urodzin twórcy przygotowali specjalny trailer, prezentujący najnowsze rozszerzenie. DLC zatytułowane Between Dimensions ukaże się latem. Dodatek znacznie rozbuduje zawartość gry, wprowadzając zupełnie nowe potwory, lochy i elementy ekwipunku, w tym kolejną klasę broni. O samym DLC twórcy wypowiadają się w następujący sposób:

Dorastający Moonlighter – urodzony 29 maja 2018 – był pojętnym uczniem. Pomimo trudności, jakie niesie przetrwanie na rynku, nie tylko szybko potwierdził swą siłę, ale także zyskał zaufanie i uznanie dzięki licznym dodatkom z nowym sprzętem, przygodami i przeciwnikami. Oprócz tego Moonlighter poszerzył swoją przestrzeń życiową – rozpoczynając na łowieckich terenach PC, PlayStation 4 oraz Xbox One i odważnie migrując do środowiska Nintendo Switch. Teraz, gdy wszedł w okres dorosłości, sam jest gotów na potomstwo – dodatek Between Dimensions wprowadzi do świata gry nowe potwory, nowy loch, nowe wyposażenie i kolejną klasę broni. Nie możecie tego przegapić. Zaufajcie nam – będziecie zdumieni.

Z naszą recenzją Moonligher możecie zapoznać się tutaj.

Moonligher: Between Dimensions  trailer

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów