Hellblade: Senua’s Sacrifice oraz Moonlighter w lipcowym Humble Monthly

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Hellblade Senua's Sacrifice
Hellblade Senua's Sacrifice

Lipcowe Humble Monthly zapowiada się bardzo atrakcyjnie. Za jedne 12 dolarów gracze otrzymają dwie świetne produkcje – Hellblade: Senua’s Sacrifice i Moonlighter oraz pięć mniejszych tytułów, które nie zostały jeszcze ujawnione.

Hellblade: Senua’s Sacrifice to gra akcji z 2012 roku stworzona przez Ninja Theory. Historia celtyckiej wojowniczki i jej podróż przez nordyckie piekło, z miejsca podbiły serca graczy i krytyków. Tytuł jakością wykonania oraz dojrzałą fabułą, wyznaczył nowe standardy w produkcji gier AA.

Z kolei Moonlighter to również ciepło przyjęta gra RPG w pikselowej oprawie, wydana w zeszłym roku przez rodzimą firmę 11 bit studios.

Recenzja Moonlighter

Koszt subskrypcji Humble Monthly to 12 dolarów czyli około 46 zł. Po jej wykupieniu gry zostają przypisana do konta gracza na stałe.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów