Monster Hunter: World – The Appreciation Fest rozpocznie się pod koniec miesiąca

| @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę
Monster Hunter World

Capcom ujawnił dzisiaj dokładną datę rozpoczęcia The Appreciation Fest zapowiedzianego podczas grudniowego Special Developer Update. Udział w najnowszym wydarzeniu z okazji pierwszej rocznicy wydania gry będziemy mogli wziąć już od 26 stycznia. Event jednocześnie będzie dostępny na wszystkich platformach i zakończy się 22 lutego.

Będzie to więc najdłuższe ze wszystkich dotychczasowych specjalnych wydarzeń. W trakcie jego trwania będziemy mogli uzyskać nowe stroje, wziąć udział w czasowo ograniczonych zadaniach, zapolować m.in. na o wiele groźniejszego niż zwykle Jagrasa oraz odwiedzić tematycznie odmienionego HUB’a gry na szczycie Astery. Jeśli jesteście ciekawi, jakie nowości zmierzają do gry w tym roku, sprawdźcie nasze podsumowanie wspomnianego Special Developer Update pod tym linkiem.

Monster Hunter: World – The Appreciation Fest – Gala Armor:

Monster Hunter: World – The Appreciation Fest – Strój dla Palico:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Among the Sleep zmierza na Nintendo Switch https://t.co/ayFArgYAGu https://t.co/gYRX8rkaMJ
Yakuza Kiwami już w przyszłym miesiącu trafi na komputery osobiste https://t.co/QkQjeeSXEM https://t.co/JVaz93fRyF

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch