Monster Hunter: World – podsumowanie Special Developer Update. Do gry zmierza m.in. Geralt z Rivii oraz rozszerzenie Iceborne!

Dud48dhvsaerqqa

Capcom podczas 15-minutowej prezentacji dotyczącej Monster Hunter: World przedstawił nowości, które już wkrótce trafią do gry. Wśród nich znajdziemy m.in. Arch-Tempered Kulve Tarotha oraz kolaborację z Wiedźmin 3: Dziki Gon, wprowadzającą do gry Geralta z Rivii. Krótkie podsumowanie Special Developer Update zobaczycie poniżej:

Special Developer Update – Podsumowanie:

  • Już 19 grudnia do gry trafi Arch Tempered Kulve Taroth. Podczas jego obecności (do 3 stycznia), zwykła wersja potwora nie będzie się pojawiać, ale bez problemu będziemy mogli zdobyć wszystkie bronie.
  • Na początku przyszłego roku do gry zawita kolaboracja z Wiedźmin 3: Dziki Gon. Podczas rozgrywki będziemy mogli wcielić się w Geralta z Rivii, który będzie posługiwał się Monster Hunterowym językiem.
  • Z okazji nadchodzącej pierwszej rocznicy wydania Monster Hunter: World w świecie gry wkrótce rozpocznie się Appreciation Festival. Więcej szczegółów poznamy już wkrótce.
  • Wiosną przyszłego roku będziemy mogli się zmierzyć z Arch-Tempered Nergigante
  • Jesienią przyszłego roku Monster Hunter: World otrzyma ogromne rozszerzenie zatytułowane Iceborne. Dodatek ma kontynuować fabułę z podstawowej wersji gry oraz zaoferować m.in. nowe potwory, lokacje oraz ekwipunek do zdobycia. Więcej szczegółów na jego temat mamy poznać już wiosną.
  • Już jutro Monster Hunter: World otrzyma darmową wersję próbną, która będzie grywalna do 17 grudnia.

Monster Hunter: World x Wiedźmin 3:

Monster Hunter: World – Iceborne:

Special Developer Update – Całe nagranie:

Monster Hunter: World – Special Developer Update – Galeria: