Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Monster Hunter: World – podsumowanie Special Developer Update. Do gry zmierza m.in. Geralt z Rivii oraz rozszerzenie Iceborne!

Dud48dhvsaerqqa

Capcom podczas 15-minutowej prezentacji dotyczącej Monster Hunter: World przedstawił nowości, które już wkrótce trafią do gry. Wśród nich znajdziemy m.in. Arch-Tempered Kulve Tarotha oraz kolaborację z Wiedźmin 3: Dziki Gon, wprowadzającą do gry Geralta z Rivii. Krótkie podsumowanie Special Developer Update zobaczycie poniżej:

Special Developer Update – Podsumowanie:

  • Już 19 grudnia do gry trafi Arch Tempered Kulve Taroth. Podczas jego obecności (do 3 stycznia), zwykła wersja potwora nie będzie się pojawiać, ale bez problemu będziemy mogli zdobyć wszystkie bronie.
  • Na początku przyszłego roku do gry zawita kolaboracja z Wiedźmin 3: Dziki Gon. Podczas rozgrywki będziemy mogli wcielić się w Geralta z Rivii, który będzie posługiwał się Monster Hunterowym językiem.
  • Z okazji nadchodzącej pierwszej rocznicy wydania Monster Hunter: World w świecie gry wkrótce rozpocznie się Appreciation Festival. Więcej szczegółów poznamy już wkrótce.
  • Wiosną przyszłego roku będziemy mogli się zmierzyć z Arch-Tempered Nergigante
  • Jesienią przyszłego roku Monster Hunter: World otrzyma ogromne rozszerzenie zatytułowane Iceborne. Dodatek ma kontynuować fabułę z podstawowej wersji gry oraz zaoferować m.in. nowe potwory, lokacje oraz ekwipunek do zdobycia. Więcej szczegółów na jego temat mamy poznać już wiosną.
  • Już jutro Monster Hunter: World otrzyma darmową wersję próbną, która będzie grywalna do 17 grudnia.

Monster Hunter: World x Wiedźmin 3:

Monster Hunter: World – Iceborne:

Special Developer Update – Całe nagranie:

Monster Hunter: World – Special Developer Update – Galeria:

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

TESTY SPRZĘTÓW

Listopad 2020 roku to dla graczy ten wyjątkowy okres, który zdarza się raz na 6-7 lat. Dokładnie 10 listopada na rynku pojawi się konsola...

TESTY SPRZĘTÓW

W dzisiejszych czasach kamera internetowa to bardzo przydatne urządzenie. Możemy je użyć do pracy zdalnej, nauki czy stremowania naszego wizerunku w czasie gry. W...

RECENZJE GIER

Ghostrunner pojawił się na rynku w idealnym dla momencie, wypełniając lukę, którą pozostawił po sobie przesunięty na grudzień Cyberpunk 2077. Część wygłodniałych cyberpunkowych klimatów...

Advertisement