Monster Hunter Rise z nowym zwiastunem! Capcom rozpieszcza fanów serii

Monster Hunter Rise

Capcom udostępnił nowy, aż 9-minutowy zwiastun Monster Hunter Rise. W trailerze mistrz Utsushi z wioski Kamura omawia podstawy bycia tytułowym monster hunterem.

Monster Hunter Rise to kolejna odsłona popularnej serii o samotnym lub drużynowym polowaniu na potwory. Rise to powrót marki do grania mobilnego, na którym święciła triumfy jeszcze za czasów PlayStation Portable. Tytuł prezentuje się zdecydowanie gorzej pod względem oprawy, jeśli wziąć pod uwagę odsłonę World, ale to rozgrywka wraz ze swoimi mechanikami polowań jest kluczowym elementem, dla którego fani uwielbiają tę serię. Produkcja ma wprowadzić ponadto kilka nowości, między innymi dodanie dynamiczniejszych sposobów poruszania się w pionie. Jeśli chcecie zobaczyć ponad 40-minutowy gameplay, zapraszam pod ten link.

Warto dodać, że już jutro, tj. 11 marca 2021 roku, w eShopie pojawi się drugie demo produkcji. Jeśli pierwsza wersja demonstracyjna Was oczarowała (a raczej ciężko, żeby tego nie zrobiła), to już wiecie, przy czym spędzicie trochę czasu przy weekendzie.

Monster Hunter Rise zadebiutuje już 26 marca, wyłącznie na konsoli Nintendo Switch. Na początku przyszłego roku produkcja zagości również na komputerach osobistych z systemem Windows.