Monster Hunter: World – nadciąga Autumn Harvest Fest

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Capcom zapowiedział dzisiaj nowe sezonowe wydarzenie dla gry Monster Hunter: World. Po wiosennym i letnim festiwalu nadszedł czas na Autumn Harvest Fest, który rozpocznie się już 21 września i potrwa aż do 4 października.

Tak jak w przypadku poprzednich eventów, podczas jego trwania będziemy mogli uzyskać zupełnie nowe stroje, wziąć udział w czasowo ograniczonych zadaniach, które zakończyły się jakiś czas temu, ponownie zapolować na Kulve Tarotha oraz odwiedzić tematycznie odmienionego HUB’a gry na szczycie Astery. Pojawią się również nowe nagrody otrzymywane za codzienne logowanie. Wśród nich znajdziemy dwa Lucky Vouchery, które będziemy mogli wymienić na ekwipunek oraz specjalne tickety. Nie zabraknie także nowych zadań, które umożliwią nam uzyskanie kolejnych fajerwerków.

Monster Hunter: World – Autumn Harvest Fest:

Źródło: https://www.dualshockers.com/monster-hunter-world-autumn-harvest-fest/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów