Monster Hunter: World – Lunastra trafi do gry w nowej aktualizacji

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 2 min.

Na oficjalnym twitterowym profilu Monster Hunter: World pojawiła się przed chwilą zapowiedź nowej darmowej aktualizacji, która wprowadzi do gry cesarzową płomienia, Lunastrę, należącą do gatunku elder dragon. Update ma zostać udostępniony w ciągu 12 godzin, więc najprawdopodobniej możemy się go spodziewać po północy.

Lunastra będzie niestety wyłącznie kolejną wariacją potwora już dostępnego w grze, Teostry, a nie zupełnie nowym rywalem, jak chociażby dodany jakiś czas temu zabójczy Deviljho. Pozostaje mieć nadzieję, że Capcom już na nadchodzącym E3 zapowie wiele nowych potworów, bądź całą lokację, bo jak informowali twórcy, aktualnie zobaczyliśmy tylko małą cząstkę „świata”.

Monster Hunter: World – Lunastra:

Monster Hunter: World- Galeria – Sety z Lunastry:

EDIT – Aktualizacja wprowadzi również m.in. nowy płaszcz, który przez krótki okres umożliwi automatyczne unikanie ciosów:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów