Monster Hunter: World na japońskich reklamach telewizyjnych

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Premiera Monster Hunter: World już za niecałe dwa tygodnie, 26 stycznia, więc Capcom nie zamierza zwalniać z promowaniem swojej najnowszej produkcji. Tytuł zmierzając wyłącznie na konsole stacjonarne, może nie poradzić sobie w Japonii tak dobrze, jak poprzednie handheldowe odsłony, więc firma robi wszystko, co w jej mocy, by przekonać do siebie Japończyków.

Reklamy, choć krótkie, pozwalają zerknąć na zupełnie nowe potwory i lokacje, które nie pojawiły się w ostatnich beta testach gry. Warto przypomnieć, że przed samą premierą gry odbędzie się jeszcze jedna otwarta beta (na PS4), w dniach 19-22 stycznia, z dokładnie tą samą zawartością co w kilku poprzednich.

Monster Hunter: World zadebiutuje na PS4 i XONE 26 stycznia. Premiera na PC zaplanowana jest na jesień tego roku.

Monster Hunter: World – Reklamy ‚Start of the Hunt’, ‚Nergigante’ i ‚Ecosystem’:

Źródło: http://www.siliconera.com/2018/01/15/get-another-glimpse-monster-hunter-worlds-start-hunt-nergiganteecosystem-clips/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów