Ruszyła otwarta beta Monster Hunter: World na PS4

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 2 min.

O godzinie 18:00 wystartowała dzisiaj druga tura bety Monster Hunter: World, która tym razem jest dostępna dla wszystkich, bez wymaganego Playstation Plus do jej sprawdzenia. W trakcie bety trwającej do 26 grudnia będziecie mogli zapolować na 3 różnorodne stwory (oraz na kilka spoza celu danej misji), sprawdzić aż 16 broni oraz zagrać poprzez sieć z innymi graczami, przy czym multiplayer posiada w pełni sprawną wyszukiwarkę lobby.

Warto przy tym pamiętać, że pełna wersja gry zaoferuję kampanię na 40-50 godzin, free roam, którego w becie brakuje, wydłużone czasy w niektórych przypadkach na wykonanie misji, crafting oraz mnóstwo innych aktywności oraz rodzai misji. Beta to tylko przedsmak tego, co już 26 stycznia zaoferuje Monster Hunter: World, co warto mieć na uwadze w trakcie ogrywania dość ograniczonej pod względem zawartości bety.

Z poziomu przeglądarki betę do pobrania możecie zaznaczyć tutaj: Monster Hunter: World – Otwarta beta. Zajmuje ona wyłącznie 5.49 GB i jeśli pobieraliście wcześniej zamkniętą betę, nie będziecie musieli pobierać nowego kompletu plików.

Monster Hunter: World zadebiutuje na PS4 i XONE już 26 stycznia 2018 r. Produkcja na PC pojawi się w późniejszym terminie.

Monster Hunter: World – Zwiastun fabularny oraz zrzuty z bety:

 

Źródło: https://twitter.com/monsterhunter/status/944253007805300736

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów