Monster Hunter: World bije kolejne rekordy sprzedaży

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Monster Hunter: World w ciągu kilku miesięcy od premiery stał się najlepiej sprzedającym tytułem w historii Capcomu i wszystko wskazuje na to, że zostanie nim na bardzo długo. Firma poinformowała dzisiaj, że najnowsza odsłona serii Monster Hunter dzięki PC’towej wersji gry, bijącej aktualnie rekordy popularności, osiągnęła sprzedaż na poziomie 10 milionów egzemplarzy.

Przy premierze tytułu na platformie Steam jednocześnie grało w niego ponad 230 tysięcy graczy, dzięki czemu stał się najpopularniejszą japońską produkcją. Natomiast łączna sprzedaż wszystkich odsłon serii Monster Hunter osiągnęła wynik przekraczający 50 mln egzemplarzy. Po 14 latach od debiutu pierwszej odsłony, Monster Hunter w końcu wkracza do mainstreamu i pozostaje mieć nadzieję, że kolejne odsłony będą sprzedawać się jeszcze lepiej, bo seria zdecydowanie na to zasługuje.

Monster Hunter: World – Zwiastun produkcji:

Źródło: https://www.dualshockers.com/monster-hunter-world-ships-10-million/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów