Monster Hunter: World – Autumn Harvest Fest już dostępny

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę
03386dc91420d7db8f10c470e9463d69

Jeśli nie mieliście ostatnio powodów, by powrócić do Monster Hunter: World, mamy dla Was dobrą informację. W grze na PlayStation 4 i Xbox One wystartowało jesienne wydarzenie nazwane Autumn Harvest Fest, które potrwa aż do 4 października.

Podczas jego trwania będziecie mogli ponownie wziąć udział w czasowo ograniczonych eventach, umożliwiających m.in. zdobycie setu Dante z Devil May Cry (zadanie Code: Red) lub Ryu ze Street Fightera (zadanie Down the Dark, Muddy Path), uzyskać kolejne fajerwerki, ponownie zapolować na Kulve Tarotha, a także zobaczyć tematyczne dekoracje Gathering Hub’a i stroje dla recepcjonistek i handlarki. Dodatkowo za zalogowanie otrzymacie specjalne tickety, które będziecie mogli wymienić na wytworzenie dowolnego z halloweenowych setów, które zobaczycie w galerii załączonej poniżej.

Monster Hunter: World – Autumn Harvest Fest:

Monster Hunter: World – Autumn Harvest Fest – Galeria:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów