Mobilne Romancing SaGa Re;universe w przyszłym roku zadebiutuje na Zachodzie

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Fani Romancing SaGa ostatnimi czasy zdecydowanie mogą być zadowoleni ze Square Enix. Wczoraj na rynku zadebiutował remaster Romancing SaGa 3, dedykowany wszystkim wiodącym platformom, jak i konsoli PlayStation Vita oraz urządzeniom mobilnym, a dzisiaj Japończycy przygotowali dla nas kolejną niespodziankę. Square Enix oficjalnie poinformowało, że w przyszłym roku Romancing SaGa Re;universe, dedykowane sprzętom z systemem Android oraz iOS, zadebiutuje na Zachodzie.

Akcja gry będzie rozgrywać się 300 lat po wydarzeniach z trzeciej części i skupi się na postaciach z całego cyklu. Dokładna data wydania gry na ten moment nie została ujawniona, ale z okazji ogłoszenia otrzymaliśmy chociaż krótki teaser produkcji, przedstawiający sprite’y mnóstwa postaci w stylu chociażby Final Fantasy Record Keeper. Możemy więc przypuszczać, że Re;Universe będzie grą F2P z elementami gacha tak jak inne gry tego typu.

Romancing SaGa Re;universe – Najnowszy teaser:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów