Mikrotransakcje nie ominęły Devil May Cry 5

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Devil May Cry V
Devil May Cry V

Devil May Cry 5 to kolejna gra, dla której w PlayStation Store możemy kupić przedmioty ułatwiające zabawę. Dotyczy to niebieskich i czerwonych kul zdobywanych podczas rozgrywki.

Cyfrowy sklep Sony, możemy w w ich poszukiwaniu odwiedzić bezpośrednio z menu głównego gry lub bezpośrednio przez sklep wpisując w wyszukiwarkę Devil May Cry 5.

Capcom nie zdradzał co znajdzie się za barierą kasową, a wielu graczy spekulowało, że będziemy musieli się natrudzić, żeby zdobyć kule. Niebieskie kule odpowiadają za zwiększenie punktów życia postaci, a czerwonymi wykupujemy umiejętności. W przypadku tych drugich możemy kupić tylko 100 tys. kul i jest to jedyna opcja.

Devil May Cry 5 Mikrotransakcje

Problemem mogą być niebieskie, ponieważ mają trzy opcje. Możemy kupić jedną, trzy lub pięć kuli. W tej chwili nie wiemy jak Capcom rozwiązał sprawę z paskiem zdrowia i czy możemy sprawić, że nasze postaci staną się nieśmiertelne.

Devil May Cry 5 zadebiutował 8 marca na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Źródło: http://www.pushsquare.com/news/2019/03/devil_may_cry_5_microtransactions_are_live_on_ps4

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów