Microsoft zbroi się na targi Poznań Game Arena 2015

pga 2015

Targi Poznań Game Arena 2015 zbliżają się wielkimi krokami. Jedną z największych atrakcji imprezy będzie stanowisko Microsoftu, które ma być jeszcze bardziej atrakcyjne niż w zeszłym roku. Już teraz kupujcie bilet i szykujcie się na moc atrakcji i potężna dawkę emocji. 

Microsoft zaprasza na przedpremierowy pokaz Rise of the Tomb Raider, gry która zabierze nas na epickie, dynamiczne wydarzenia rozgrywające się w najpiękniejszych, choć nieprzyjaznych, sceneriach świata oraz przygodę z gatunku survival action. Razem z Larą Croft wyrusz na pierwszą wyprawę, aby odkryć tajemnicę nieśmiertelności strzeżoną przez okrutną organizację Trinity. Do dyspozycji odwiedzających przygotowana będzie strefa z grywalną wersją przedpremierową nowych przygód archeolożki. Gra Rise of the Tomb Raider zostanie wydana 13 listopada 2015 r. w pełnej polskiej wersji językowej z dubbingiem w wykonaniu Karoliny Gorczycy, wyłącznie na konsolach Xbox One i Xbox 360.

Stoisko Microsoft to prawdziwy róg obfitości: strefy rozrywkowe z konsolami Xbox One, wyposażone między innymi w symulatory wyścigowe z grą Forza Motorsport 6, stanowiska piłkarskie FIFA 16 oraz strefy rodzinne z grami wykorzystującymi sensor Kinect dla konsoli Xbox One – taneczne Dance Central Spotlight oraz sportowe Kinect Sports Rivals. Dla miłośników nowych technologii przygotowana zostanie także strefa Windows 10, na której będzie można przetestować najnowsze urządzenia z systemem operacyjnym Microsoft, w tym tablety, smartfony, laptopy i urządzenia 2 w 1. Na strefie PC będzie można również przetestować działanie ekosystemu Windows 10 i konsoli Xbox One, w tym przesyłania rozgrywki z konsoli na komputer lub tablet i gry pomiędzy platformami.

Godziny otwarcia i ceny biletów:

16 października – 10.00 – 18.00 – PGA VIP DAY – bilet 100zł/osoba
17 października – 9.00 – 20.00 – 20zł/osoba
18 października – 9.00 – 19.00 – 20zł/osoba

Przypominamy, że trwa przedsprzedaż biletów, zatem oszczędź swój czas i pieniądze, i kup bilet na Poznań Game Arena przez serwis Ticketpro.