PGA 2019 coraz bliżej. Ruszyła sprzedaż wejściówek

Pga 2019
Pga 2019

Za niespełna trzy miesiące Poznań po raz kolejny ogarnie gamingowe szaleństwo. W dniach 18-20 października odbędzie się bowiem czternasta edycja Poznań Game Arena, czyli największej imprezy dla graczy w Europie Środkowo–Wschodniej. W zeszłym roku PGA odwiedziło 76 tysięcy osób, czy tegoroczna edycja pobije ten wynik?

Premiery gier, pokazy cosplay’erów, turnieje e-sportowe i wiele innych atrakcji – to wszystko czeka na tych, którzy zdecydują się odwiedzić Międzynarodowe Targi Poznańskie. Do dyspozycji zwiedzających zostanie oddane aż 1500 stanowisk, na których będzie można przetestować wiele nadchodzący i świeżych tytułów. Ponadto specjalnie dla uczestników wydarzenia zostaną przygotowane specjalne strefy, w których partnerzy PGA zadbają o zapewnienie rozrywki na najwyższym poziomie.

Nie zabraknie znanych marek i gwiazd Internetu

Jak co roku podczas Poznań Game Arena swoje nowinki zaprezentują czołowe firmy ze świata gier i rozrywki multimedialnej. Do tej pory potwierdzono udział dwóch znanych marek, które ugoszczą zwiedzających w swoich strefach. Są to Ubisoft – francuski twórca i wydawca gier, które pokochali gracze na całym świecie oraz LG – popularny producent sprzętu elektronicznego. Kolejne firmy, których stoiska będzie można odwiedzić podczas PGA 2019 zostaną ogłoszone już niebawem.

Nieodłącznym elementem poznańskich targów jest także strefa Stars4Fans, gdzie można spotkać twórców znanych z takich portali jak Twitch, YouTube i TikTok. S4F to przede wszystkim możliwość spotkania, zdobycia autografu, czy zrobienia sobie pamiątkowego selfie ze swoim internetowym idolem. To szósty raz, gdy młode gwiazdy pojawią się w stolicy Wielkopolski przy okazji PGA.

Poznań Game Arena ponownie będzie świętem gier niezależnych

PGA to również miejsce, gdzie spotykają się twórcy niezależni. W strefie Indie Games ponownie pokażą światu swoje najnowsze projekty. Kto wie, być może znajdą się w niej tytuły, które za jakiś czas trafią do szerszego grona graczy? Deweloperzy, nie tylko ci niezależni, będą mieli również okazję, aby poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe, biznesowe kontakty. Wszystko dzięki Game Industry Conference. To wydarzenie, które łączy ze sobą prelekcje w wykonaniu doświadczonych i cenionych twórców z możliwością spotkania potencjalnych partnerów biznesowych.

Bilety na PGA 2019 już w sprzedaży

Wszyscy, którzy zapragną wziąć udział w Poznań Game Arena 2019 mogą już dziś zakupić wejściówki, których ceny prezentują się następująco:

  • Bilet jednorazowy VIP DAY 18.10.2019 (piątek) Cena: 140 zł
  • Bilet jednorazowy 19.10.2019 (sobota) Cena: 35 zł
  • Bilet jednorazowy 20.10.2019 (niedziela) Cena: 30 zł

W tym tygodniu wystartowała również sprzedaż wejściówek uprawniających odwiedzenia strefy Stars4Fans:

  • Poznań Game Arena + Stars4Fans 19.10.2019 (sobota) Cena: 62 zł
  • Poznań Game Arena + Stars4Fans 20.10.2019 (niedziela) Cena: 54 zł
  • Poznań Game Arena + Stars4Fans 19-20.10.2019 (sobota i niedziela) Cena: 98 zł
  • Poznań Game Arena + Stars4Fans VIP 19-20.10.2019 (sobota i niedziela) Cena: 490 zł

Dodajmy, że bilety VIP upoważniają do wejścia na backstage, a ich posiadacze otrzymają pamiątkową koszulkę oraz zestaw gadżetów. Sprzedaż jest prowadzona na platformie biletowej ToBilet.pl